/Files/images/zno-2017.jpg

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що зовнішнє незалежне оцінювання стартує 23 травня 2017 року.

Довго не визначалися з датами ЗНО на 2017 рік, і тепер нарешті вони відомі. Абітурієнти, будьте готові скласти найголовніші екзамени у вашому житті в період з 23 травня по 16 червня.


Розклад ЗНО-2017

6 лютого – 17 березня – реєстрація на ЗНО


Основна сесія ЗНО:

23 травня – українська мова та література

25 травня – німецька, французька та іспанська мови
29 травня – англійська мова
31 травня – математика
2 червня – історія України
6 червня – російська мова

8 червня – біологія

12 червня – географія
14 червня – фізика
16 червня - хімія

Додаткова сесія ЗНО:3-12 липня

Як і минулого року, максимальна кількість предметів ЗНО – чотири. Три предмети ЗНО: українська мова та література, математика або історія України та ще один предмет за вибором учня зараховуються в атестат як державні підсумкові атестації з цих предметів.


Готуйтеся ефективно!


Відповіді на головні запитання.

Коли?

Із 23 травня до 16 червня, із 3 по 12 липня — додаткова сесія. Реєстрація на ЗНО - із 6 лютого до 17 березня. Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО (для учасників АТО, мешканців з окупованого Криму, неконтрольованих територій Донбасу) - з 3 до 19 травня.

Де?

Інформація про місце проведення ЗНО та електронні запрошення-перепустки з’являться до 28 квітня. Їх слід шукати на власній інформаційній сторінці на сайті Харківського регіонального ЦОЯКО.

Скільки предметів складати?

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Загальна кількість предметів для вибору незмінна — 12.

Чи складати ДПА?

Ні. Результати ЗНО з трьох предметів зарахують як результат державної підсумкової атестації. Обов’язковий предмет — українська мова, «обов’язково-вибірковий» - математика або історія України і третій предмет — на вибір випускника.

Скільки коштує?

Скласти ЗНО має право кожен безкоштовно. Платним є лише пробне тестування. Воно вартуватиме 120 грн. Зареєструватися на нього можна буде у січні, проходитиме у перші суботи квітня.


Коли будуть результати?

Результати оголосять трьома заходами: із перших предметів – українська мова і література, іноземні мови, математика до 15 червня. Історія України, біологія, російська мова - 19 червня географія, фізика, хімія - до 23-го червня. Оцінки ДПА електронною поштою будуть спрямовані у школи.

Чи буде обов’язковим ЗНО з англійської мови?

Ні.

Графік проведення ЗНО - 2016


/Files/images/1454845820_2016-2016-10-638.jpgРозроблено сайт для підготовки учнів до ДПА з англійської мови у 2016 році. Будь ласка, відвідайте та отримайте корисну інформацію!

http://www.dpa2016.com.ua/

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

  • Українська мова і література
  • Історія України
  • Математика
  • Біологія
  • Географія
  • Фізика
  • Хімія
  • Англійська мова
  • Іспанська мова
  • Німецька мова
  • Російська мова
  • Французька мова

Програмизовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі«Підготовка до ЗНО».

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ –початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено«пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку моженабрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

/Files/images/inf_2016.png

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.