У 2016-2017 н.р. в Новоекономічній ЗОШ І-ІІІ ст. учнів екстернатної форми навчання немає./Files/images/school2516.jpg


На цій сторінці ви знайдете завдання для учнів, що в 2016 році навчаються у нашій школі за екстернатною формою. Завдання необхідно опрацювати і подати на перевірку (учням 9 класу до 25 травня, учням 11 класу - до 25 квітня)9 класІнформатика (Домашенко Ольга Василівна) - 1.Cтворити презентацію - портфоліо (у довільній формі)

2. Виконати практичну роботу.

а) Знайдіть наступну інформацію в Інтернеті:

- де і коли народився відомий український журналіст Андрій Шевченко;

- творчість французьких письменників, які писали під псевдонімом Буало-Нарсежак;

- ім’я чоловіка грузинської цариці Тамар.

Відповіді оформіть у вигляді таблиці:

пошукова системавідповідьджерелоключові слова при пошуку

б) Порівняйте 2 пошукових сервера Google та Yandex. (Можливості, переваги, недоліки).

в) Які переваги та недоліки має електронна пошта, порівняно з традиційною.


Правоведение (Ковалёва Наталья Радионовна) - 1.Подготовить реферат на одну из тем: "Защита прав ребенка в семье", "Потребители и их права. Защита прав потребителей". 2. Написать небольшое эссе на тему "Реклама - двигатель торговли" (Использовать примеры из телепередач или СМИ)


Литература (Дьяченко Лилия Александровна) - 1. Сочинение на тему "Молодое поколение" в комедии А.С. Грибоедова "Горе от ума". 2.Выучить наизусть стихи А.С.Пушкина "К Чаадаеву", "Я вас любил". 3. Реферат на тему "Биография Лермонтова"


Труд(мальчикам) (Дьяченко Лилия Александровна) - изготовить из дерева разделочную дощечку


Физика (Дмитрохина Марина Владимировна) - подготовить доклады "Экологические проблемы ядерной энергетики", "Применение тока в газах в быту, промышленности и технике" , "Дозиметры. Влияние радиоактивного излучения на живые организмы"


Біологія (Костенко Валентина Леонідівна) - Реферати "Сон. Аномалії сна", "Дотримання режиму роботи й відпочинку, правил розумової діяльності"


Хімія (Костенко Валентина Леонідівна) - "Отруйність спиртів, їх згубна дія на організм людини" та "Застосування вуглеводів, їх біологічна роль. Значення продуктів органічної хімії". Опрацювати дані теми і написати реферати


История Украины (Горбачова Нина Викторовна) - "Реформы 60-70 гг. XIX столетия". Проработать тему и написать реферат.


Всемирная история (Горбачова Нина Викторовна) - "Франко-германская война" - проработать тему и написать реферат


Географія (Варфоломєєва Ганна Миколаївна)- Написати реферати на теми: "Україна і світове господарство. Зовнішні економічні зв’язки України" та "Транспорт і його роль у розвитку господарства країни. Види транспорту "


Основи здоров’я (Варфоломєєва Ганна Миколаївна) - написати реферат на тему "Психічна та духовна складові здоров’я"


Укр. мова (Диннік Віра Іванівна) - Написати твір на морально-етичну тему (на вибір); реферат "Розділові знаки в складному реченні"


Укр.літ (Диннік Віра Іванівна) - Написати твір "Змалювання трагічної долі жінки-матері у творах Тараса Шевченка"; реферат "Українські письменники-романтики ХІХ ст."11 класАстрономія (Дмитрохіна Марина Володимирівна) - История развития представлений о Вселенной


Алгебра - (Колосова Світлана Василівна) - Логарифмічна функція. Властивості логарифмів


Геометрія (Колосова Світлана Василівна) - Циліндр, конус, зрізаний конус, сфера, куля


Медицина (дівчата) (Д’яченко Лілія Олександрівна) - підготувати доповіді : "Перша допомога при кровотечах", "Перша допомога при укусах і отруєннях","Профілактика інфекційних захворювань"


Зарубіжна література (Д’яченко Лілія Олександрівна) - 1. Доповідь "Новаторство Брехто-драматурга, його вплив на світову літературу і театр". 2. Твір "Експеримент професора Хілгенса" (по п’єсі Б.Шоу "Пігмаліон")


Хімія (Варфоломєєва Ганна Миколаївна) - "Органічні речовини як основа сучасних матеріалів", "Огранічні сполуки в побуті. Поняття про побутові хімікати. Загальні правила поводження з побутовими хімікатами" - реферати.


Економіка (Варфоломєєва Ганна Миколаївна) - написати реферат з тем "Економічні коливання, безробіття та інфляція", "Міжнародна торгівля, валютні відносини, рух капіталів між країнами"


Історія України (Горбачова Ніна Вікторівна) - ВЕЛИКА ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА (реферат)


Всесвітня історія (Горбачова Ніна Вікторівна) - ІІ СВІТОВА ВІЙНА (реферат)


Біологія (Костенко Валентина Леонідівна) - написати реферати з тем "Гіпотези виникнення життя на Землі", "Становлення еволюційних поглядів"


Українська література (Диннік Віра Іванівна) - написати реферат на тему "Письменники - шістдесятники" та твір на тему "Образ Марусі Чурай (за романом Л. Костенко "Маруся Чурай")"


Українська мова (Диннік Віра Іванівна) - написати реферат на тему "Роль мови в житті людини" та твір на морально-етичну тему (вільна тема)


Фізика (Дмитрохіна Марина Володимирівна) - написати реферати з тем "Дозиметрия. Радиоактивная защита человека", "Физика и научно-технический прогресс", "Электромагнитные волны в природе и технике"


Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.